X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

1-)Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

2-) Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri'ne bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri'ne hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.

3-)Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri, müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından paypal hesabı veya banka hesabından peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.

4-)Müşteri, Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri hosting servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir.

5-)Ödeme yapıldıktan sonra müşteri siparişini verip ödemesini tamamlandıktan minimum 30 dakika maksimum 24 saat içinde ürün teslimatı yapma hakkı bulunmaktadır.

6-)Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri Sağladığı tüm servislerde ( VPS/VDS/SUNUCU Hizmetleri , Web Hosting,Reseller,MSSQL) hizmetlerinde olası bir veri kaybında Ekran Kartlı Sunucu Hizmetlerinden hak talep edemez.Tüm hizmetlerde müşteri kendi yedeği ve verilerinden sorumludur.

7-)Ödeme Sorunu: Müşteri fatura tarihinin bitmesinin ardından ödeme yapmaması halinde veya geçerli bir bildirim yapılmaması halinde tek taraflı hizmet durdurulur.

8-)Saldırı Çıkışı : Eğer makinalarımızdan saldırı çıkışı yapılırsa makinanız kötüye kullanım olarak durdurulur Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri adına bilgileriniz gerekli yerlere verilmektedir ve yasal işlem Başlatilmak üzere bilgileriniz avukata verilecektir .

9-)Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri, müşterinin kredi kartı,banka havalesi hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

10-)Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri'nin www.ekrankartlisunucu.com adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

11-)Müşteri'nin Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri'nin web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.

12-)Müşteri İlişkileri: Destek opertörleri ile müşteri arasında herhangi bir tatsızlık, hakaret, tehit içerikli konuşma olması durumunda Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri'nin ilgili müşteriye istinaden tüm hizmetlerini askıya alması ve/veya hesabını tamamen kapatma hakkını saklı tutar.

13-) Ekran kartlı sunucu hizmetlerinde sunucu içerisinde mining yapmak yasaktır, tespit edilmesi halinde hizmet kalıcı olarak suspend atılacaktır.

Müşteri, bu sözleşmeyi onaylayarak, yürürlükteki "Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri Servis Kullanım Şartları"nı kabul etmiştir. "Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri Servis Kullanım Şartları"nın geçerli hali, Ekran Kartlı Sunucu Hizmetleri'nin hizmet-ve-kullanim-sozlesmesi web adresinde yayınlanmaktadır.


Hosting Billing System by WISECP
Top